Do kterého sportovního kočárku se vejde 2letý syn v zimním oblečení i s nánožníkem?

Zodpovězené
3. led 2024

Ahoj,

mám 2letého syna, který měří cca 94 cm. Do města to máme cca 2 km, pěšky je to pro nás daleko. Naše kočárky mu jsou už malé. Aktuálně jsou minusové teploty, potřebuji do kočárku dostat syna v overalu, ideálně s nánožníkem. Nerada bych investovala 12 000 - 14 000 Kč. Myslím, že jej už dlouho používat nebudeme.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

prostorné sportovní kočárky se středně velkými či většími koly jsem už dnes v poradně zmiňovala. Abych se vyhnula opakování, tak Ti sem mé odpovědi připínám pro inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka