Easywalker Sky vs. Britax B-Motion 3 Plus pro květnové miminko a akční sourozence.

Zodpovězené
7. únor 2020

Dobrý den,

čekám třetí dítě a vzhledem k tomu, že mám velice akční děti - 12 a 8 let - chtěla bych kočár, který bude vhodný do terénu. Manžel se na prodejně nadchnul pro Easywalker Sky. Všimla jsem si, že ve všech hodnocení jste proti němu "zaujatá" 🙂 a ještě nikdy jste ho nedoporučila. Na prodejně jsem koukala na nový model 2020 a musím říct, že barevné kombinace jsou pěkné a na internetu jsou vesměs pozitivní recenze od majitelek kočárků.

Mě se líbí Britax, ale logicky mi vychází, že když Sky stojí 21 000 Kč a Britax 13 500 Kč, že kvalita musí být rozdílná. Podstatná je pro mě i velikost korby, rodím malé slony 🙂. A jelikož čekám květnové miminko, ráda bych, aby v korbě přečkalo zimu 🙂.

Děkuj za Vás názor A.

Ahoj!

Zaujatá je za mě silné slovo. Já osobně považuji Easywalker Sky

Easywalker Sky

za povedený sportovní / kombinovaný kočárek - klíčová slova by tam byla 'své doby'. Tento kočárek je takové specifikum pro Českou republiku, protože oficiálně se tomuto modelu výrobce nevěnuje již mnoho let a v jiných státech ho ani nenabízí. Je to prostě model před několika lety a od té doby byl, alespoň za mě, překonaný. Kvalita je dobrá, kočárek vydrží, prostoru nabízí kopu; no novější, modernější stříšky už jsou často řešeny lépe, šířkou je však kočárek už skoro nadlimitní (zejména na jednomístný model je 65 cm hodně), není nijak zásadně skladný a terénnost - odpružení... no není nic extra, maminky obvykle očekávají více od toho, jak kočárek působí. Takže podle mě na dobu, kdy vyšel, super - i tou prostornou hlubokou korbou, ale do dnešní doby mi už přijde zastaralý, zejména na tu cenu.

Co se týče Britax B-Motion 3 Plus,

Britax B-Motion 3 Plus

je to, správně říkáš, nižší třída, což se odráží i na ceně. Není to špatný kočárek a popravdě si myslím, že s ním můžeš být i velmi spokojená - také je to, zejména mezi českými maminkami, velmi oblíbený model...

Ale já osobně bych popravdě vzala spíše Baby Jogger City Elite, případně BJ Summit X3. Perfektní sportovní kočárky, i když vaničky jsou spíše průměrné (velikostně).

Baby Jogger City Elite

Baby Jogger Summit X3

Jinou takovou moderní, kvalitní, prostornou volbou by byl i TFK Joggster 2 či TFK Lite Twist - kvalitní a super prostorné sporťáky i korbičky.

TFK Joggster Trail 2

TFK Joggster Lite Twist

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.