Existuje kočárek s vlastnostmi jako Thule Urban Glide 2, ale s větší hlubokou korbou?

Zodpovězené
21. bře 2022

Ahoj,

hledám alternativu kočárku Thule Urban Glide 2 s větší korbou pro srpnové dítě.
Na Thule se mi líbí to, že zvládne každý terén a že má lehké ovládání. Má pěkný minimalistický vzhled. Jediné minus vidím ve velikosti korby. Obávám se, že koncem zimy by byla pro nás i s fusakem malá.

Jaká kombinace s větší vaničkou by byla adekvátní náhradou?

Uvažovala jsem také nad tím, že na začátek jeden kočárek s větší vaničkou a později Thule, ale jedna kombinace mi přijde praktičtější.

Děkuji

Ahoj,

mně osobně se zdá korba dostatečně velká, navíc Thule Urban Glide 2 má téměř rovný leh, takže s použitím nějaké vložky či vložné tašky se zpevněným dnem, může jít dítě klidně do sporťáku, až mu bude korba malá. 🙂

Ale podívej se například na tyto kočárky, zda Tě nezaujmou. Korby mají o něco málo prostornější.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie