Existuje otočný sportovní kočárek, který je širší a má kola vhodná i do terénu?

Zodpovězené
23. lis 2023

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro kluka.

Mé požadavky:

  • větší rozměry (širší i dostatečně dlouhý),
  • kola do terénu,
  • prodloužitelná stříška,
  • nánožník,
  • úplný leh.

Můžeš poradit kočárek, který by byl otočný ve směru i protisměru jízdy a splňoval by také výše zmíněné parametry?

Děkuji

Ahoj,

výborným kandidátem je například X-Lander X-Move. Je to robustní kočárek s velkými nafukovacími koly. Díky jeho zadnímu odpružení si kočárek zachovává dobré jízdní vlastnosti i na off-road površích. Při procházení nerovným terénem si kola dokážeš zaaretovat nohou, takže není třeba se pokaždé ohýbat. Sedátko lze polohovat až do lehu a přizpůsobit si můžeš i opěrku nohou. Ta má ve spodní části dokonce integrovanou moskytiéru.

Pokud chceš kočárek, který není až tak robustní, ale hravě si poradí s nerovným terénem, ​​tak si prohlédni model Zopa Move Cross nebo jeho novějšího vylepšeného bratra Zopa Move Cross 2. Rozdíly mezi modely najdeš v mé nedávno zodpovězené otázce. Zároveň v další najdeš jeho srovnání s kočárkem X-Move:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka