Existuje terénní sporťák s otočnou rukojetí?

Zodpovězené
23. únor 2022

Ahoj,

potřebuju poradit s výběrem kočárku pro roční dceru. Potřebuju opravdu terénní, který si poradí s kamenitou cestou, polní cestou i občasným bahnem. Zároveň musí mít otočnou rukojeť (ne jen sedačku, potřebuju aby se to dalo jednoduše měnit).

Existuje vůbec nějaký takový? 😅

Zatím se mi nepodařilo najít.

Děkuji za odpověď.

Eva

Ahoj,

koukni například na značku Gesslein, z modelů to může být konkrétně Gesslein F6 Air+ nebo Gesslein F10 Air+.

U modelu Gesslein F6 Air+ najdeš menší otočná kola, která dělají kočárek více variabilnějším - i do města. V případě dokoupení předních neotočných kol z něj uděláš F10 a projedeš tak jakýkoliv terén.

Samostatná neotočná kola jsou super do terénu, ale méně praktická mimo něj, takže záleží na Tobě, kam s kočárkem budeš všude jezdit a zda chceš mít možnost výběru, nebo Ti stačí velká terénní kola.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie