Skladný terénní kočárek - poraďte

joyride
26. srp 2016

Ahoj, jsem už docela bezradná. Prosím poraďte s výběrem kočárku (sportovní / kombinace) - jde mi o sportovní část.
- kočárek se nějakým způsobem musí vejít do kufru krátké fábie
- možnost sezení v protisměru
- kočárek relativně lehký - jasný, že nebude dosahovat váhy městského kočárku
- kočárek do terénu (štěrk, kamenitá cesta, občas i kořeny)
- stabilní kočárek - venčím psa, takže když zatáhne musí, kočárek držet
- dobře odpružený kočárek - spoustu kočárku zvládne jakýkoli terén, ale za cenu pohodlí dítěte. Nyní mám Jané slalom a sice terénem projede ale malá je naklepaná jak řízek a dává najevo že se jí to nelíbí. Na druhou stranu kočárek nesmí houpat moc. Měla jsem půjčenou teutonii s3 a na kamenité cestě se mi málem vysypaly věci z organizéru jak se rozhoupal.
- ideálně velký košík
- úplný leh
- velká sedačka i na 2-leté dítě
- cena nerozhoduje
- korbička na mimi je dlouhá alespoň 75cm (pokud bych si nechala na 2. dítě)

Existuje takový kočárek??? Děkuji za rady

sara84
26. srp 2016

Pokud mate slaloma a nejste spokojena, coz je snad nejlepsi kocar, tak jeste Herqules razor, nebo Mutsy ale ty jsou zase velke,tezke. A co takhle do lesa a na venceni Manducu? U nas se osvetcila, na chozeni slalom a do lesa manduca...

sara84
26. srp 2016

Jeste dobry terenak je Per perego gt3 a pak neco od TFK nebo B.O.B. na 16" kolech. .

joyride
autor
26. srp 2016

@sara84 problém je ze po kamenité cestě jezdím pokaždé, to by byla jenom v manduce :( ale děkuji za tipy. Slalom je fajn, ale opravdu dost drnca. Zkoušela jsem málo nafouknout kolečka ale potom se mi stáčel na jednu stranu a pěkně jsem se zapotila abych ho udržela rovne. Driv to malé nevadilo ale teď vždy protestuje.

tery_s
26. srp 2016

My máme joolz a spokojenost, ale velké terény nemám vyzkouseny jen les polní cesta, skladnost dobrá. Kamarádka měla Bexa line a chvalila a taky si chválí Quinny ake nevím přesně modely

sara84
26. srp 2016

@joyride no trosku se bojim ze drncat nebudou jen ty velike tezke kocary s pruzinama, ale ty zaberou cely kufr kombika. A udrete se jak kun. Mela jsem uz par kocaru v ruce, ale slalom je top. Co se tyce velikosti,vahy,stability a vydrze. A mate ty spodni bile knofliky otocene na pruzeni? To je nastaveni odpruzeni...

lenkas1982
26. srp 2016

@joyride Omrkněte Baby Jogger - City Elite. Jen bohužel nesplňuje ten protisměr, je jen po směru. Do Fabie se vejde v klidu, mame ji taky.

joyride
autor
27. srp 2016

@sara84 jj mám otočené na odpružení. Toho jsem se bala, že takový kočárek nesezenu.... Řešení mít jedine 2 kocarky. Těžký odpruženy do terénu a lehký na cestování. :(
Dekuji všem za tipy

78marcela
27. srp 2016

@joyride a na valco ultra sport ses divala? Oproti normalnimu valcu ma otocnou sedacku, vetsi nafukovaci kola, vaha kolem 9kilo http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-valco-snap...

78marcela
27. srp 2016

@joyride i kdyz ted si ctu znovu tvoje pozadavky,tak nic, tento kocarek ma kolebkove lezeni a ty chces uplny leh.

majus6
27. srp 2016

Zaujal me na jedny akci Britax bob. Bude to ale jen sportak.

calabasa
27. srp 2016

Já si myslím, že lepší je víc kočárku , než kompromisy. Takže za mne poradny hluboký ( já měla Inglesinu Magnum), pak v roce do sportaku- mam Baby Joger Summit. Složí se na placku a kola se odcvaknou.

calabasa
27. srp 2016

Otočných je málo a jsou tezsi, já to řešila, že jsem měla do roka v té Inglesine. Pak bohužel.

boruvka878
27. srp 2016

Zuzi, taky vybiras novy kocar? 🙂 Ja taky a uz jsem z toho otravena. :( Chci neco lehciho a skladnejsiho. Takze to budu nejspis resit dvema.

joyride
autor
15. lis 2016

Pro ty, co hledají to samé - koupila jsem nakonec concord wanderer a jsem už několik měsíců nadšená 🙂 splňuje všechny body

eliskaxox
15. lis 2016

@joyride Dobra volba 🙂 mam ho uz dva roky a je to nas milacek