Existují alternativní gelová kola na Neonato Puro?

Zodpovězené
9. srp 2023

Ahoj,

hledám alternativní gelová kola, která by pasovala na Neonato Puro. Nafukovací jsou otřesné.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

na Tvůj kočárek Neonato Puro lze zakoupit dva druhy náhradních kol:

  • pěnové (City),
  • nafukovací (Off Road).

Kola z jiného materiálu se pro daný model kočárku nevyrábějí.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka