Golfové hole - Asalvo MOMA Plus sporťák, Peg Perego Pliko Mini Classico. Co myslíte?

Zodpovězené
4. bře 2021

Dobrý den,

prosím o radu. Chtěla bych poradit s výběrem kočárku pro 8měs. dceru. Kočárek by měl být lehký, s větší nosností, polohovatelná záda a aby zvládl terén i město. Přemýšlím o značce Asalvo MOMA plus sporťák, nebo Peg Perego Pliko Mini Classico.

Co myslíte?

Děkuji mockrát.

Zdraví

Martina

Dobrý den, Martino,

děkuji za Váš dotaz. 🙂

Obecně si myslím, že golfové hole jsou spíše do města než do terénu. Jejich velkou výhodou je samozřejmě to, jak jsou lehké, skladné, pohodlně je uložíte do auta a jsou prostorné, tudíž v nich povozíte i větší dítko. Ale jak říkám, pokud byste chtěla, ať zvládnou terén, tak ani Asalvo MOMA plus sporťák a ani Peg Perego Pliko Mini Classico nebude to pravé ořechové. Jsou to velmi hezky zpracované golfky, ale volila bych něco jiného.

Za přijatelnou cenu koupíte například kočárky Britax - za sebe doporučuji pluskové B-Motion 4 (čtyřkolka) nebo B-Motion 3 (tříkolka), a také Britax Smile. Všechny tyto tři modely jsou lehké, dobře ovladatelné, stabilní, mají kvalitní kola, zvládnete s nimi město i terén a jsou opravdu prostorné - nejen sedací část, ale já jsem byla spokojená i s velikostí košíku (tahali jsme vždycky všude plno věcí 🙂).

Dalším mým tipem je kočárek X-LANDER X-Move. Jedná se o kočárek vhodný pro pohodlné cestování po nezpevněném terénu. S tímto sporťákem nebudete ani vědět, že ho "řídíte". 🙂 Je prostorný, lze s ním jezdit proti i po směru jízdy. Snadno se skládá, je kompaktní a je navíc vybaven LED světly se dvěma režimy svícení (světlo/blikání), takže pokud byste se ráda procházela i ve večerních hodinách, tak budete nadšená. Má 5bodové pásy s polstrováním, 2 polohy nastavení nožní opěrky a regulace sklonu zádové opěrky je velmi plynulá. Má velká rychloodnímatelná nafukovací kola a nastavitelnou velikost spodního košíku.

Jako poslední bych zmínila sportovní kočárky Cavoe Axo nebo Cavoe Osis. Jsou to krásné designové kousky, kterými projedete město i terén, děťátko povozíte v obou směrech jízdy a jsou velmi snadno ovladatelné a lehké.

Pokud byste měla jakékoliv doplňující otázky, ráda Vám je zodpovím. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz