Jaký golfový kočárek?

kanuni
28. pro 2014

Uz jsem bezradna,porad koukam na golfove kocarky,porovnavam ruzna kriteria a stale nevim jaky.Inglesina(dle nazoru pani prodavacky delaji nejlepsi golfky,ale znate to snazi se prodat),Peg perego-prijdou mi tezsi,pokud u peg perega to neni pliko mini,coz se mi tolik nelibi.Dale Maclaren,take se mi tolik nelibi i kdyz jsou asi kvalitni, Cybex callisto moc dobrych recenzi sem na ne nenasla i kdyz se mi libi hodne a byla jsem pro ne rozhodnuta. Ted me nejvice zaujal Mamas&papas Urbo bug,jenze nikdo mi neni schopny rict jestli jsou dobre,jsou i odpruzene,lehke,polohovani nohou a zada jsou az do lehu,jedine co mi vadi,nemaji boudicku ktera se da stahout az dopredu,popravde nevim zda toto maji Cybex,Macleren,Inglesina,ale Peg perego to dela.A taky ty mamas& papas nikde nemaji moc skladem na shlednuti,dle info obchodu ale maji dostatecne velkou boudu na pomer toho kocarku a UV50+ te boudicky.
No kazdopadne jsme na vesnici,ale na to mam i sportak,i tak bych rada to odpruzeni.
Zkuste mi prosim poradit na jakou znacku se zamerit,budu rada za rady i jestli nekdo ma vyzkouseno vice druhu golfek.

carrie_b
28. pro 2014

Mame TFK Buggster a zatim jsem na nich zadnou chybu nenasla. Kamaradka ma nunu a ta je spis pro panenku a na nakup do obchodaku. Bude take menit za tfk🙂

madormi
28. pro 2014

z těch lehkých kočárků ( golfových) jsem měla nunu, quinny zapp, quinny senzz a bj city mini. já nejvíc spokojená byla s nunou. té nemám co vytknout, pokud to je jako druhý kočárek, pokud jen jako jedin ý kočárek tak byby jogger city mini. ani jedny quinny mě nenadchly...

kanuni
autor
28. pro 2014

@carrie_b tak na tento jsem ani nekoukala,neni to trikolka?musim se podivat,trikolku nechci

carrie_b
28. pro 2014

Je to trikolka.

kanuni
autor
28. pro 2014

@madormi ani na nunu jsem nekoukala,jde mi o skladnost a pokud mozno jako destnikove skladani,nuna je asi skladaci do placky ze?

kanuni
autor
28. pro 2014

@carrie_b tak to nic

alcar
28. pro 2014

Ja ted mela vyhlednuty Hauck Torro nebo Spirit, ale nakonec jsme koupili lehci sportak Britax B-Agile. Jeste jsme koukali na Nunu, ale vzhledem k tomu, ze dcerka je prcek a uz ted v 9 mesicich mela hlavu skoro u vrchu operky, tak jsme tuto variantu zavrhli.

kanuni
autor
28. pro 2014

@alcar chtela bych neco kvalitniho,britax je taky o fous tezsi,mam sportak a ma 11kg,tak chci neco do tech 8kg.Dcera taky neni moc velka,ted ma v roce 9kg,coz neni malo,ale bude mit tak max 76cm,naposledy mela v 10mesicich 72,5cm.

kanuni
autor
28. pro 2014

@alcar tak kecam,sportak co mame ma necelych 12kg.Ale i tak chci tak do 8kg-8,5kg golfky.

radushka1
28. pro 2014

Mám cybex callisto, rozhodovala jsem se mezi ním a inglesinou. Calisto vyhrál skrz spojenou rukojeť, často musím vézt kočár jen jednou rukou (malá jde pěšo vedle kočáru, v obchodě košík, atd)...což je se spojenou rukojetí v poho... Jako tak dobře jako se sporťákem se s ním nejezdí...ale na golfky super.

kanuni
autor
28. pro 2014

@radushka1 to se mi taky libi u cybexu a pak taky se mi nelibi u pomalu vsech golfek ty dvojity kolecka,i kdyz to asi ma svuj ucel.cybex ma prave jen jednojty,ale zase neni odpruzeny

radushka1
28. pro 2014

@kanuni to není, ale jsou to jen golfky...a tak jsem je také kupovala... na léto, dovču, do auta, do obchodů, do města...do terénu a do sněhu sporťák... Pokud máš představu víceúčelnější, tak bych šla do Britaxu, Snapa... velká kola - terén...nízká cena.

ilovebaby
28. pro 2014

Ja mam ted cerstve inglesinu Avio a jsem spokojena.po Nune a Callistu,Bugaboo a Baby Joggerovi,Britaxu atd.jsem stastna 🙂

kanuni
autor
28. pro 2014

@radushka1 jinak ted na to koukam,ze ma stahovaci strisku az dopredu,vyssi rukojet i nastavitelnou,jen to odpruzeni, i kdyz pisou neco o tom,ze ma ulozena kola pro lepsi komfort.Hm tak nevim,moc se mi libi ten mamas&papas,ale za tech 10000,- bez niceho,jen taska na nej stoji 4600,- ma horsi parametry nez cybex,striska se neda protahnout i kdyz je pry pomerne velka,rukojet neni ani o fous prodluzovaci a neni spojena.I kdyz v podstate me tam odrazuje vice ta striska.

radushka1
28. pro 2014

@kanuni ta stříška je super, na léto, když fouká, perfektní... zajeď do obchodu a zkus si ho, to je nejlepší...

kanuni
autor
28. pro 2014

@ilovebaby a co vaha kocarku,ma 9,5kg chtela jsem o fous lehci.Jinak verim ze bude kvalitni.

ilovebaby
28. pro 2014

@kanuni oni to uvadi,ale ja je vazila a teda na devet kilo jsem se nedostala ani nahodou 🙂

kanuni
autor
28. pro 2014

Tak i na Inglesinu se zamerim.Kdybych vedela jaky poridit hned je koupim,ale zase si rikam ze do jara je dost casu si to promyslet a obhlidnout.

kanuni
autor
28. pro 2014

@radushka1 ja uz ho trosku obhlidla kdyz jsme porizovali vetsi autosedacku,ale jen jsem na nej mrkla a nic nezjistovala...

kocour1
29. pro 2014

Já jsem si koupila Baby Jogger City Mini a musím říct, že jsou to super golfky...dostatečně prostorné, takže tam může i má dvouletá dcera v pohodě spát ve fusaku, teď v zimě a to skládání je opravdu jedinečné...chytnu jednou rukou a hodím do auta. Zkoušela jsem s ním i bruslit, dneska zrovna procházka ve sněhu a pořád si nemůžu stěžovat. Jediné, co bych vytkla je, že nemá polohování nožiček (ale jsou to už přeci jen golfky a předpokládá se, že jej používají spíše starší děti) a pak polohování zad nejde jen jednou rukou - musí se přidržet takový špagát a druhou rukou táhnout...ale to jsou podle mě docela maličkosti.

kanuni
autor
29. pro 2014

Kocour1:dekuji za typ,pokud to neni trojkolka mrknu na ne.No to polohovani nozicek bych rada,chci ho na jaro,dceri bude v kvetnu 16 mesicu,ted ji bude rok a zatim nechodime.

bambullkaa
29. pro 2014

Co Peg-pérego Booklet? Váha 7,6 kg a má XXL stříšku, jde do úplného lehu, dobrý přístup do košíku + spojená rukojeť ;)

bambullkaa
29. pro 2014

Oprava: Booklet-váha 8,7 kg! Nevím kde jsem přišla na těch 7,6 kg... ;)

kanuni
autor
30. pro 2014

@bambullkaa Taky jsem na nej koukala,i ten se mi libi a jen ta vaha me odrazuje,stale koukam na neco do tech 8kg,ale asi mam moc velke pozadavky.Chci ctyrkolku,polohovaci nohy i zada,odpruzeny,prodluzovaci striska,libi se mi vice kdyz ma jen jedno kolecko a ne ty dvojity nebo alespon vpredu jednojty,rukojet asi nemusi ani byt spojena,kdyby bylo prodlouzeni o fous rukojeti tak taky fajn.U toho co mam vybrany me v podstate odrazuje ta striska a taky to,ze na nej nikde nejsou zadne recenze,snad ho moc lidi nema ci co.A nevidela jsem ho nazivo,pobliz nikde neni skladem a nejsou mi ho ochotni kdyz ho nabizeji objednat treba jen na shlednuti.

bambullkaa
30. pro 2014

@kanuni Booklet má polohovací i rukojeť. Mám doma Book a maximální spokojenost. Podvozek časem povolí a pak skvěle pruží. Spojená rukojeť je podle mě lepší. V Peg-péregu vozím klučíka-dlouhána (2,5) a i jemu se v kočárku moc líbí. Vyzkoušela i Cybex Callisto a v tom se mu nelíbilo protože je moc úzký. Měla jsem i polské Tako a sporťák dobrej, ale chtěla jsem změnu ;) Do PP bych šla znovu.

bambullkaa
30. pro 2014

@kanuni No, a co Mamas & papas Armadillo? Váží 8 kg, XXL stříška, skladný a prostorný vr jsou 92x31 cm. Má hezký barvičky 🙂

bambullkaa
30. pro 2014

@kanuni No, a co Mamas & papas Armadillo? Váží 8 kg, XXL stříška, skladný a prostorný vr jsou 92x31 cm. Má hezký barvičky 🙂 Nevím jaký máš vybraný... Nečetla jsem celou diskusi.

kanuni
autor
30. pro 2014

@bambullkaa kdyz to mi prijde spis jako sportak a sportak mam super kupovali jsme trojkombinaci JOOLZ a jsem s nim max. spokojena. Kdyz co clovek to nazor,v hledacku mam Peg perego,Cybex,ted uz i Maclaren,asi bude hodne dobry,jen se mi az tak moc nelibi.A kdybych mela moznost aspon okouknout ty mamas&papas,ostatni uz jsem videla.

maxinkaa
30. pro 2014

Za mě Nuna pepp, ani ji nechci prodávat 😉

bambullkaa
30. pro 2014

@kanuni Napsala jsem ti SZ 🙂