Hluboký kočárek - najdu nějaký s otočnými koly? A jak je to s autosedačkou-vajíčkem?

Zodpovězené
18. únor 2020

Dobrý den,

poprosila bych o doporučení hlubokého kočárku s otočnými koly.

A jak je to s vajíčkem? Lze ho dát s adaptéry na každý kočár?

Moc se mi nechce do kombinovaného kočárku.

Děkuji moc za info.

Ahoj!

Jasně, najdeš i hluboký kočárek s otočnými předními koly. Ideální ale je si takový poskládat koupí podvozku a hluboké korbičky případně i vajíčka s případnými adaptéry. Jedním z takových mnou často doporučovaných by byl Cam Dinamico Up, který i jednoduše poskládáš (https://www.heureka.cz/?h[fraze]=podvozek+Cam+d...) - k němu vhodně Cam korbu Cocoola - a vajíčko Cam se dokonce připojuje bez adaptéru.

Cam Dinamico Up

Kromě něj jsou takovými běžněji dostupnými podvozky značky Mutsy- Evo, Icon, Nio případně jiné dle nabídky jdou poskládat relativně bez problémů. Pokud se toho bojíš, zajdi k jejich prodejci a dohodni se tam, i osobně (nebo emailem) - rádi Ti pomohou.

Mutsy Evo

Mutsy Icon

Mutsy Nio

A ještě zmíním jednu možnost, a to koupi kombinovaného kočárku typu 2v1, vaničku transformovatelně na sedák. Budeš mít prostornou hlubokou vaničku, dočasný sedák a po něm lze přejít na neotočný lehký sporťák a vše vyřešené, dokonce v dobré ceně. Příkladem dobrého by byl Dionne Quantum (Mall ho měl v supr akci)

Diono Quantum

nebo Maclaren Daytripper,

Maclaren Daytripper

ale také ještě levnější možnosti jsou - příkladem by byl takový Kinderkraft Moov...

Kinderkraft Moov

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.