Inglesina Magnum - stupátko. Jaké by bylo k tomu kočárku kombatibilní?

Zodpovězené
14. bře 2021

Dobrý den,

mám starší kočárek Inglesina Magnum. Hledám k němu vhodné stupátko. Zkusila jsem Lascal buggy board, ten tam nesedí a obávám se, že většina univerzálních stupátek tam také nesedne. Brzda je po celé délce - v podstatě od kolečka ke kolečku.

Nevěděla byste náhodou o nějakém vhodném pro tyto klasické kočárky?

Předem děkuji.

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. 🙂

Ke klasickým kočárkům (v retro stylu) se obecně originální stupátka nevyrábějí. Na trhu je nepřeberné množství univerzálních, ale jak píšete - vzhledem k umístění brzdy je složité je na kočárek upevnit tak, aby brzda plnila svoji funkci. Co se týká stupátka Lascal Buggy Board - toto stupátko lze použít v případě, že se Vám podaří šikovně podložit sponu, co se připevňuje k podvozku, aby to nedrhlo o kolečka - je třeba tak ale učinit až o 3 cm - pak ani s brzdou nebudete mít problém. Jsou třeba šikovné ručičky. 😉 Je pravda, že bych čekala, že to bude jednodušší, ale zkuste to.

Zkuste se podívat na stupátko Rolling Board Youpa-la - toto stupátko považují maminky, jež vlastní stejný kočárek, za vhodné a bezproblémové.

Kdybyste měla ještě nějaké otázky, neváhejte se na mě obrátit. 🙂

Držím pěsti. Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz