Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak dlouho vydržíme se sporťákem Babystyle Egg? A jaký skladný kočárek do města, který i dobře vypadá?

Zodpovězené
12. říj 2020

Dobrý den,

celkem dlouho sleduji tuhle poradnu a díky za ni.

Potřebuji kočárek hlavně do města, do obchodních center, do menšího kufru i do MHD. Jde mi hlavně o prostorovou náročnost (aby nepřekážel) a o to, aby se mi líbil. Tenhle požadavek splňují kočárky jako Stokke - Trailz, Joolz Day, Icandy Peach, Oyster 3, Moon.

Nejlépe korýtko. Nemusí být otočný sedák. Aktuálně máme Egg, ale zdá se mi malý, a vidím ho tak do roka - tak by mě zajímalo, zda-li je můj odhad pro průměrně - spíš větší miminko - správný. A taky, co si o tomhle kočárku myslíte.

Děkuji za odpověď a krásný den. 😊

Ahoj!

Tvůj Babystyle Egg je z mého pohledu tak cca do dvou let. Jasně, že pokud se děťátko mezitím nějak extrémněji růstově vyšvihne nebo bude velmi kočárkové a Ty na zimu budeš plánovat velký hrubý fusak, bude to možná i méně, ale ty dva roky by se s ním vydržet určitě dalo. Kočárek je kromě toho podle mě veeelmi krásný, pevný, a na typ a váhu i skladný - podle mě sis vybrala pěkně, takový kočárek, co jen tak někdo nemá. Asi bych při něm zůstala, dokud by to jen šlo.

Po takovém kočárku bych už pak řešila jen něco neotočného, protože vypadáš, že dost řešíš prostornost pro Tvé dítě z dlouhodobého hlediska. A brát si otočný model mi v takovém případě nedává smysl - všechny jsou automaticky menší, užší, více ohraničené než kočárky neotočné. Konkrétně bych Ti tedy poradila modely jako Mutsy Nexo (toto je ale užší, ale za mě prostorově dostatečný model), Uppababy Minu (ten je opravdu pevný a kvalitní, malý městský kočár, jen se u nás poměrně těžko shání), případně i Mamas & Papas Armadillo XT či ještě menší Armadillo City2 (City2 ale nemá polohování nožiček). A dám i praktickou, i když možná méně stylovou volbu - maličký a skladný Baby Jogger City Mini Zip nebo ultra nosný, ultra prostorný a za sekundu složený Baby Jogger City Mini GT2, skvělý i pro velké dítě.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.