Jak rozliším rok výroby u kočárků Cybex?

Zodpovězené
31. říj 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek značky Cybex.

Na základě čeho můžu odlišit od sebe ročníky výroby Cybex Priam?

Ptám se kvůli kompatibilitě náhradních dílů. Mám kočárek koupený z bazaru a paní si nebyla jistá rokem výroby.

Děkuji

Ahoj,

Cybex Priam 3 a Cybex Priam 4 z roku 2022 od sebe odlišíš velmi těžce. Malým rozdílem je umístění úchytu držáku na nápoj. Priam 4 ho má z boku nahoře na rukojeti, kdežto Priam 3 ho má položen níže.

Během roku 2017 se měnila konstrukce. Pokud máš viditelné pružiny u zadních kol, pak se jedná o novější podvozek. Ten je jinak úplně stejný jako 2018. Zásadní změna přišla až v roce 2019 (Cybex Priam 3).

Připnu Ti sem i podobnou otázku, na kterou jsem odpověděla nedávno a váže se na ní vzájemná kompatibilita dílů různých ročníků:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka