Jaká dvojkombinace do města a mírného terénu konkuruje kočárku Bugaboo Fox 2?

Zodpovězené
10. kvě 2022

Ahoj,

budu kupovat kočárek pro srpnové/zářijové miminko. V mém okolí dost volí Bugaboo Fox 2 a Bugaboo Fox 3. Ráda bych viděla i jiné možné varianty. Budu se pohybovat ve městě a v mírném terénu.

Které kočárky mohou konkurovat kočárku Bugaboo Fox 2 a Bugaboo Fox 3?

Děkuji

Ahoj,

Bugaboo Fox 2 / Bugaboo Fox 3 jsou častou a dobrou volbou spoustu rodičů. Jedná se o designový a lehký kombinovaný kočárek (10 kg), který má dobré jízdní vlastnosti, kvalitní provedení a je velmi prostorný.

Konkuruje mu určitě Cybex Priam 3 / Cybex Priam 4, ale co se týká jízdních vlastností po nerovném terénu, tak vede Fox. Záleží tedy v jakém terénu se budeš nejčastěji pohybovat.

Dalším konkurentem bývá Joolz Day+, který je stejně jako Priam, spíše městský typ kočárku, ale lehčí terén zvládne bez problémů.

"Terénnější" variantou je pak Joolz Geo2 (a teď už nový model Geo 3, který přidáme do naší Kočárkopedie co nejdříve). Navíc má výhodu, že se dá předělat na sourozenecký kočárek.

Dále mě napadá i Easywalker Harvey3, který patří také k těm lehkým kočárkům a i on se dá předělat na sourozenecký kočárek. Momentálně probíhá jeho doprodej, kvůli nástupu nového modelu (Easywalker Jimmey), takže se jeho koupě vyplatí.

Zmíněná novinka, tedy Easywalker Jimmey by mohl být též zajímavým konkurentem. Více se o něm můžeš dočíst v tomto článku.

Dobrou volbou jsou i velmi oblíbené kočárky značky Moon, které navíc mají lákavější cenu. Konkrétně to jsou tyto modely.

A neméně oblíbeným je i model ABC Design Salsa 4 Air, který je tedy o něco málo těžší, ale má úžasné jízdní vlastnosti i lehké ovládání. Sama jsem ho měla ve výběru Fox/Priam! 🙂

Výběr to rozhodně není jednoduchý, každý kočárek je jiný a velmi záleží co vše od něj požaduješ. Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie