Jaká náhrada za sportovní kočárek Britax B-Motion 3 Plus, který už se neprodává?

Zodpovězené
10. pro 2020

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda existuje nějaká náhrada za kočárek Britax B-Motion 3 plus.
Líbí se mi vzhledově a splňuje požadavky, které jsem na kočárek měla, tj. je lehčí, skladný do auta, dobrá ovladatelnost díky 3 kolům, přijatelná cenová hladina, zvládne i nějaký terén. Bohužel jsem zjistila, že se již neprodává ☹.

Máte doporučení na nějaký podobný? Bazarového se trochu bojím :-/

Předem děkuji za odpověď.

Ahoj!

Britax B-Motion 3 Plus

je poměrně jedinečný poměrem té ceny a výkonu, a tak je i za mě velmi zvláštní, že se přestal prodávat. Já bych hlavně, jestli dost řešíš tu cenu, fakt nevylučovala ten bazar - když najdeš dobře hodnocenou maminku třeba tady na Koníku, ušetříš, budeš eko, a zároveň získáš kočárek, který jsi chtěla, v dobrém stavu.

Ale tedy, jestli bazarový prostě ne, bude to v té ceně a výkonu prostě problém. Doporučím Ti buď menší TFK Dot 2, který je supr jízdně (samozřejmě méně terénní, menší kola), a supr i do kufru, ale tedy menší,

TFK Dot 2

a pak dražší Baby Jogger City Mini GT2 je největší a o moc kvalitnější konkurence, co BM4+ nahradí, ale tedy i stojí o moc více.

Baby Jogger City Mini GT2

Mým dalším návrhem by taky byl Casualplay LOOPi Allroad, co je opravdu fajn a má i velká kola, ale je takový jednodušší.

Casualplay LOOPi Allroad

A nakonec zmíním i OUT n’ ABOUT Nipper Single, co je taky jednodušší a bez polohování nožiček, ale za to na terén hodně fajn a cenově dostupný sportovní kočárek s třema koly.

Out n About Nipper Single

Samozřejmě i čtyřkolový Britax B-Motion 4 Plus je možností, ale není tak pěkně ovladatelný a ani tak terénní, jako tříkolka.

Britax B-Motion 4 Plus

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.