Jaká podložka pasuje do kočárku Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovězené
7. zář 2022

Ahoj,

pro mladšího syna jsme pořídili bazarový Britax B-Motion 4 Plus. Jsme s ním moc spokojeni, když je nejhůř, tak uveze i starší dcerku. Co mě ale trápí je podložka do kočárku. Vyzkoušela jsem už 2 - jedna neseděla, tu jsem prodala dál. Druhou jsem si nechala ušít, ale pořád klouže, prostě nic moc.

Nemáš tip na podložku, která by do tohoto kočárku pasovala? Koukala jsem se na Pinkie, ale už se bojím cokoliv koupit.

Děkuji

Ahoj,

začnu nánožníkem na Tvůj kočárek Britax B-Motion 4 Plus. Originál zcela nesedí. Respektive sedí, ale ne dost pěkně. Já osobně bych použila Pinkie nánožník.

U fusaku se moc nespleteš. Můžeš použít také Pinkie, který by určitě šel, ale nebála bych se ani Zopa, Petite&Mars, Emitex nebo Cottonmoose, jelikož ložná plocha je fakt dlouhá. Možná ani dost dlouhý fusak, by nebyl na škodu. Ať to vizuálně sedí. Já osobně mám doma Emitex, který se dá zvětšit a také zmenšit. Je odzipovací.

A podložku určitě nějakou prodlouženou vzhledem k dlouhé ložné ploše kočárku. Já bych osobně silně zvažovala nechat si ji ušít na míru. Je to úplně něco jiného, ​​pokud ti podložka do kočárku opravdu přesně sedí (a nemusíš ji napravovat, posouvat apod.). Takže to by byla moje první volba. Určitě by měla být ze spodní části protiskluzová (čili ne oboustranná, ale je tam taková pogumovaná část).

Z populárních a běžně dostupných, které nabízí prodloužené, jsou to opět Pinkie, Bugee či Emitex Maxi.

Můžeš se inspirovat i nedávno zodpovězenou otázkou:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka