Jaká trojkombinace je vhodná na vesnici?

Zodpovězené
21. bře 2022

Ahoj,

hledám kočárek s trojkombinací pro letní dítě na vesnici.

Podmínky:

  • aby se dal pohodlně tlačit nízkým i vysokým člověkem,
  • aby kolečka přežila občasný výlet mimo asfaltovou cestu,
  • aby byl skladný,
  • vhodný i na občasnou cestu autobusem,
  • kdyby vydržel co nejdéle, neplánuji ho nahradit jiným modelem, když dítě vyroste.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

pro letní miminko bych zvolila nejlépe kočárek, který má odvětrávanou i hlubokou korbu. Tu mají například oblíbené kočárky značek Moon či ABC Design. Jsou to kvalitní značky a mají super i sporťáky. 🙂

Podívej se na tuto otázku z poradny, kde najdeš tipy na kočárky, které bych doporučila i Tobě.

Trojkombinaci doporučuji pouze v případě, pokud je ke kočárku vajíčko značky Cybex či Maxi-Cosi, Kiddy, Besafe, Joie a Nuna. Jsou mnohem kvalitnější a bezpečnější. Jinak bych zůstala u dvojkombinace a vajíčko dokoupila zvlášť.

Z těch více skladných kočárků doporučuji například Cybex Balios S Lux, který je tedy spíše městský, ale občasný terén zvládne. Skladný, lehký a s dobrými jízdními vlastnostmi je i Bugaboo Fox 3/ Bugaboo Fox 2. V případě většího terénu či polních cest, se dá nastavit do režimu dvou kol, takže projede vše! 🙂

Já osobně doporučuji kočárky Moon, které mají dobrou výbavu a jsou za dostupnou cenu. Z těch dražších jsou dobrou volbou Bugaboo Fox 3 či starší model Bugaboo Fox 2, který lze stále zakoupit za doprodejovou cenu.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie