Jaké adaptéry potřebuji na Britax Baby Safe 3 i-Size?

Zodpovězené
13. čer 2022

Ahoj,

chtěla bych pomoci ohledně výběru adaptérů k vajíčku Britax Baby Safe 3 i-Size rok výroby 2021 na kočárek Britax B Motion 4 Plus. Ke kočárku jsme obdrželi adaptéry, které pasují na konstrukci. Na konkrétní vajíčko už ne. Hluboká část se nám dá bez problémů uchytit.

Jaké adaptéry potřebujeme pro toto vajíčko?

Určitě tam bude třeba nějaký mezikus, jelikož vnitřní uchycení ve vajíčku vůbec není kulaté.

Děkuji

Ahoj,

potřebuješ k tomu dva sety adaptérů, které spojíš. První jsou klasické "click&go", na které se uchycují právě Britax Römer vajíčka a hluboké korby. Na tyto adaptéry naklikneš Britax adaptéry (Affinity a Smile).

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie