Jaké jsou plusy a minusy kočárku Easywalker Harvey3?

Zodpovězené
18. srp 2023

Dobrý den,

jaký je Váš názor na kočárek Easywalker Harvey3?

Jaké jsou jeho plusy a minusy?

Děkuji

Ahoj,

kočárek Easywalker Harvey3 je určený pro rodiče, kteří se pohybují jak po městském povrchu, tak i po nerovných cestách vesnice. Nízká váha a výborná manipulovatelnost umožňují ovládání jednou rukou. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme jednoručním složením a rozložením spolu s nástavbou umístěnou na konstrukci. Obousměrné sportovní sezení je, na rozdíl od svého nástupce Easywalker Jimmey, korýtkového typu, což znamená, že jej lze napolohovat do zcela rovného korýtkového lehu. Hluboká korba i sportovní sezení patří k těm prostornějším na trhu, proto v nich bude mít pohodlí i větší dítě během celého kočárkovacího období. Možnost připojení sedadla pro druhého sourozence.

Minusem pro některé rodiče je korýtkový tvar sportovního sedadla, můj názor na toto téma jsem už vícekrát vyjadřovala, najdeš ho zde:

A druhým mínusem je ukončení výroby, které Ti může v budoucnu zkomplikovat nákup příslušenství či případných náhradních dílů. Na trh totiž přichází celá řada jeho nástupců, jsou to: Easywalker Harvey5, Easywalker Harvey5 Air , Easywalker Harvey5 Premium a Easywalker Harvey5 Premium Air.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka