Jaké jsou plusy a mínusy kočárku Jané Rocket 2?

Zodpovězené
13. čer 2022

Ahoj,

letíme na dovolenou a mám vyhlédnutý kočárek Jané Rocket 2.

Jaké jsou jeho plusy a mínusy?

Děkuji

Ahoj,

dobrý výběr, značka Jané má kvalitní kočárky 🙂. Začnu s plusy, těmi je lehká hmotnost (6,4 kg), vyšší nosnost (22 kg), odpružení všech 4 kol a prostorné sezení - oproti staršímu modelu Jané Rocket má o 5 cm delší zádovou opěrku. Samozřejmostí je možnost úplného lehu, polohování nohou i jednoduché složení jednou rukou do kompaktního rozměru příručního zavazadla. Zaujme i prostorným košíkem se zatížením 4 kg, možností nasazení vajíčka a součástí kočárku je i pláštěnka.

Jako největší nevýhodu vidím v kratší stříšce, která se sice dá prodloužit síťovaným dílem (moskytiéra), ale před sluníčkem neochrání. U stříšky mi osobně chybí i náhledové okénko. Madlo před dítě se nedá odklopit do strany, ale musíš ho celé vyjmout. Neprakticky je řešená i brzda, respektive její odbrzďování, které je na druhé straně.

Za mě je to jinak fajn kočárek, pokud Ti nevadí zmíněné nedostatky, tak věřím, že s ním budeš rozhodně spokojená! 🙂 Kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat.

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie