Jaké jsou rozměry sedátka GB Qbit+, nebo jaké jiné golfky pro větší dítě vybrat?

14. únor 2019
Ahoj,

prosím jaké jsou rozměry sedačky tohoto kočárku? Nepodařilo se mi to dohledat. Případně jaké bys doporučila golfky pro větší dítko (aby vydržely aspoň do 3 let), měly polohovatelnou opěrku na nohy, šly do lehu, daly se ovládat jednou rukou, byly skladné ale zároveň projely i nerovnosti (nemyslím terén v lese, ale co si budeme povídat, ve městě je to někdy horší jak ten les 😃)? Ještě se nám moc líbí Baby Jogger Vue, ale tam mě odrazuje, že by mohl být problém ovládat jednou rukou.


Děkuju 🙂
Ahoj,

rozměry sedáku Qbit + jsou přibližně: 43 cm zádová opěrka, 30,5 × 22 cm šířka x hloubka sedací plochy a 82 cm celková délka ložné plochy. Tyto rozměry najdeš i v Kočárkopedii po rozkliknutí více parametrů. 🙂 Jsou to rozměry plus minus běžné pro tuto kategorii - sedák není maličký, ale ani velký. Do tak 2 a půl, 3 let se vejdete, i když čím větší dítě, tím méně prostoru logicky bude mít.

Ve stejné kategorii ultraskladných kočárků bych odporučila Oyster Atom od Babystyle s opěrkou 48 cm, nebo Cybex Eezy S+, jehož kolečka jsou naschvál větší.

Baby Jogger Vue je určitě fajn volbou - sporné je, zda potřebujete otočné sedadlo. 🙂 Jinak má i menší a trošku jiný typ kol, takže s Vue spíše méně náročné trasy. Kromě něj je docela fajn možností tohoto typu, i co se prostoru týče, Koelstra Simba T4. Prostor i jízdní vlastnosti mají výborné taky golfky Maclaren.
Polož anonymní otázku

Sem začni psát odpověď...

Odešli