Valco nebo jiné "golfky"

magdanaty
27. črc 2018

Holky, jaký sportak nebo golfky byste doporučily, když chci něco lehkého, s většími koly, aby se dalo i v terénu?
Máme Neonato Puro Urban, spokojenost s hlubokym i se sportakem..ale dceri už je 20 měsíců, konečně začíná chodit a na zimu už se do něj nevejde. Co byste doporučily? nechci nic moc drahého, už to bude asi jen na pár měsíců.. zaujaly mě hlavně ty Valca..jen nevím, jak se liší jednotlivé typy a zda i v terénu jsou ok?

paty92
27. črc 2018

@magdanaty taky mě to zajímá já jsem našla petite&mars easy cena cca 3000 velké kola, stříška jde dát úplně dolů a taky jde dát do lehu. Malý má teda teprve 10m ale potřebuji něco do auta na přesuny.

leki
27. črc 2018

Ja mam valco s nafukovacimi koly. Projel mi parkrat uz i hodne narocny teren (lesni cesta samej koren a sutr) ale stavenej na to moc neni (neni az tak stabilni). Nicmene ja jsem spokojena moc. Je relativne lehky, skladny, dobre se s nim jezdi, jde do lehu, maly do nej leze i vyleze sam... Nevyhodu vidim v tom, ze ma celou stranu za hlavou (kdyz je v lehu) odhrnovatelnou a tam je sitka pak. Je to super v lete na vetrani, ale kdyz dost fouka, tak to trochu profukuje, pac je tam jen suchy zip, na kterem to drzi. V zimnim fuseku je to jedno, ale napr. na podzim bez kapuce..

misicka1988
27. črc 2018

@magdanaty My máme Joie litetrax, a jsem moc spokojená. Dceři je teď skoro 22m. Je hodně podobný Valcu, ale ne tak "profláklý". - každou 3 maminku co potkám se sporťákem, má Valco. S Joie drandíme v lese, na hrbolatých cestách na chatě, a vše v pohodě. Boudička je delší než u Valca, což mi sestra závidí, protože Valco má.

lady5
27. črc 2018

Máme Valco snap4 Trend má dlouhou boudičku, velký košík a je fakt lehký.

magdanaty
autor
27. črc 2018

@misicka1988 Díky za tip, koukám na něj, ale má 11kg, to bych si moc nepomohla😉 hledám něco lehčího.

magdanaty
autor
27. črc 2018

@leki To je ten Valco Sport? Nebo mají nafukovačky i obyč Valca..

kassandra1
28. črc 2018

Máme Valco a jediná výhoda je že je lehký, 7 kg. My koupili s pěnovými kolečky, to vůbec nebrat, pokud nebudete jezdit jen na asfaltu jinak je to strašná hopsanda. Zbytek mi taky nijak zvlášť nevyhovuje, není to moc stabilní, o přední tyč kde jsou kolečka jsem každou chvíli zakopávala a to nedělám žádné velké kroky, takže musím chodit jako gejša. Do košíku je blbý přístup, blbý zapínání kšír. Nedá se polohovat madlo.

lady5
28. črc 2018

@kassandra1 my máme ale třeba valco snap 4trend a tam je všechno naopak. Respektive taky bych se přikláněla spíš k nafukovacím kolům, ale nezakopávám, přístup do košíku super, kšíry se zapínají v pohodě, lze je zapínat i jenom dole. A madlo se polohovat dá 🙂

leki
28. črc 2018

@magdanaty jojo, valco sport. On je stejny jako ty ostatni, jen manafukovaci kola. Nekdo me sttasil, jak je to naprd, ze urxo kazdou chvilu pichnu, no mam ho rok a nepul a nepichla jsem ani jednou

leki
28. črc 2018

Jinak do kosiku mi blbej pristup prijde jen kdyz je dite v lehu. S tema ksirama mely napoprve problem obe babicky, aleja osobne to moc nachapu. O tycku nezakopavam ani ja, ani manzel - ma skoro dva metry.