Jaké plusy a minusy má kočárek Petite&Mars Airwalk?

Zodpovězené
16. pro 2023

Ahoj,

chtěla bych poradit ohledně sportovního kočárku pro 2leté dítě. Doposud jsme měli Britax Smile III a byli jsme nadmíru spokojeni. Syn má už málo místa ke spinkání, tak bychom chtěli čistě jen sportovní kočárek s nafukovacími koly vhodný pro větší děti a vhodný i do terénu. Chceme, aby nám už vydržel do konce. Suma kolem 6 000 Kč.

U dcerky jsme měli Britax B-Motion 4 Plus. Ten nám vyhovoval, ale už se nevyrábí a použitý nechceme.

Mně se líbí Petite&Mars Airwalk, ale zatím nejsou žádné recenze.

Jaké má plusy a minusy?

Poradíš i jiný?

Děkuji

Ahoj,

Petite&Mars Airwalk je nástupcem bratrského modelu Petite&Mars Move II Air. Je to dostupný pokračovací sportovní kočárek pro středně vysoké rodiče, kteří se pohybují i ​​po nerovnějších cestách vesnice. Díky velkým nafukovacím kolům si dobře poradí i s lehčím terénem. Sportovní sezení lze napolohovat do skoro rovného lehu a díky své prostornosti vydrží až do konce kočárkovacího období. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme jednoručním složením s funkcí samostatného stání.

Další podobné kočárky, které se nejvíce podobají parametry kočárku Britax B-Motion 4 Plus Ti připínám sem v mé nedávno zodpovězené otázce:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka