Který sportovní kočárek se nejvíce podobá kočárku Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovězené
30. srp 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který se nejvíce podobá parametrům kočárku Britax B-Motion 4 Plus. Pokukuji po Britax B-Agile M, resp. Britax B-Agile R.

Jaký je v nich rozdíl?

Potřebuji kočárek pro vyšší a těžší dítě, pohodlný na spaní, do vesnického terénu, ať to není chrastítko, cena do 8 000 Kč.

Momentálně mám Neonato Puro Urban, čili hledám přesný opak. Možnost otočení sedadla by bylo naprosto super, ale není to podmínka.

Děkuji

Ahoj,

pokud hledáš kočárek na neupravený terén vesnice, tak se musíme podívat jinde.

Britax B-Agile M má pěnová kola a tvrdší odpružení, proto je vhodný do města.

Britax B-Agile R má kola z tvrzené gumy a tvrdší odpružení, proto je vhodný také do města. Kdyby měl lepší odpružení, je vhodný i na vesnici.

Prostorem sedadel jsou stejné jako Neonato Puro Urban. Jediným rozdílem je, že Puro je korýtko.

Otočné kočárky bývají menší a těžší. Málokdy vydrží mamince až do konce kočárkovacího období.

Velmi oblíbeným je model Zopa Quest, který má dobře odpružená větší kola. Nosnost sedáku má až 22 kg.

Podobným, ale neotočným modelem je Petite&Mars Street+. Můžeš si jej zakoupit ve verzi s nafukovacími koly. Tehdy je v názvu zmíněno označení Air. Je o něco těžší a méně skladný po složení, ale pokud jej nebudeš denně skládat, tak Ti bude vyhovovat.

Jeho bratrským modelem je Petite&Mars Street+ RWS. Je to vyšší verze Street+ pro rok 2022. Jednou z nejviditelnějších změn jsou vylepšená menší kola z tvrzené gumy, která zvládnou i méně náročný terén. Defekt s nimi nehrozí, protože jsou tzv. bezúdržbové.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka