Jakou dvojkombinaci na vesnici doporučuješ pro letní dítě a nízké rodiče?

Zodpovězené
25. bře 2022

Ahoj,

hledám dvojkombinaci kočárku.

Mé požadavky:

  • nižší rodiče,
  • letní dítě,
  • dobře odvětraná, zastíněná větší hluboká korba,
  • sklopitelná rukojeť (aby mohl kočárkovat i starší bratr) + skate,
  • dobře odpružený,
  • vhodný i do terénu - žijeme na vesnici,
  • polohovatelná korba (kvůli refluxu),
  • sporťák polohovatelný do lehu,
  • cenová kategorie střední.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Baby Design Husky XL, který splňuje všechny Tvé požadavky. Najdeš u něj nastavitelnou kloubovou rukojeť, díky které si kočárek plně přizpůsobíš své výšce. Dále má měkce odpružená nafukovací kola pro snadné projetí terénu, odlehčenou konstrukci, obousměrný sporťák s možností lehu, uzavíratelný nákupní košík a celkově povedený moderní vzhled. Hluboká korba prostorná a snadno polohovatelná - stačí zatáhnout páskem na zadní straně korby. Oceníš i prodlužovací stříšku, která má ventilační okénko a integrovanou moskytiéru. Ke kočárku dostaneš i velmi bohatou výbavu, jako je vložka, přebalovací taška, nánožník, pláštěnka, držák nápojů, včetně výbavy na zimu (fusak, deka, rukávník).

Dále mě napadá Bebetto Luca, který by Ti mohl také vyhovovat. Více jsem ho rozebírala v této otázce v poradně:

Já osobně bych šla určitě do Baby Design Husky XL, který má velmi povedený i sporťák s vyšší nosností (nové modely mají 22 kg), což je u polských kombinovaných kočárků rarita. A celkově toho má dost co nabídnout vzhledem k jeho nižší ceně a nadstandardní výbavě, kterou ke kočárku dostaneš.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie