Jakou letní vložku můžu zvolit do kočárku Easywalker Harvey3?

Zodpovězené
19. črc 2022

Ahoj,

originál vložka značky Easywalker není nikde dostupná.

Jakou alternativu můžu zvolit do našeho kočárku Easywalker Harvey3 na léto?

Děkuji

Ahoj,

na podobný dotaz jsem nedávno odpovídala v této otázce v poradně, najdeš v ní typy na podložky, které bych doporučila i Tobě 🙂.

Variantou je i nechat si podložku ušít. Můžeš si vybrat látku, materiál a případně další doplňky k tomu (například chrániče pásů, nepadací deka atd. Zkus se poohlédnout po různých skupinách na Facebooku, které se věnují šití doplňků do kočárku. Já mám ráda práci Lu-Via a Nunu Nana.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie