Jakou trojkombinaci pro květnové dítě do 13 000 Kč?

Zodpovězené
25. led 2023

Ahoj,

hledám trojkombinici pro dítě narozené v květnu. Cena do 13 000 Kč.

Přiznám se, nechci vrážet spoustu peněz do kočárku, protože doma mám ještě sportovní kočárek po prvním dítěti.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

jelikož jsi neuvedla žádné důležité kritérium, kterého bych se chytila, nemůžu Ti poradit ten správný kočárek.

Pokud Ti mám dobře poradit, je důležité uvést tyto důležité informace:

  • přibližná cena (nejlépe uvést částku do) - tu jsi uvedla do 13 000 Kč,
  • terén, ve kterém se nejčastěji pohybujete (závisí na tom vhodná kola a odpružení),
  • výška rodiče,
  • funkce, které upřednostňujete (otočnost sedáku, barva, teleskopická rukojeť, atd.),
  • váha kočárku (nejlépe uvést číselnou hodnotu do),
  • ostatní maličkosti, které by kočárku neměly chybět, ale přežijete bez nich (nánožník, držák na sklenici, reflexní prvky).

Na začátek Ti posouvám články, které by sis před výběrem kočárku měla přečíst. Pomohou Ti v rozhodování, jaký kočárek potřebuješ.

Připínám Ti pro Tvou inspiraci moji nedávno zodpovězenou otázku, ve které najdeš dvojkombi a trojkombi kočárky:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka