Jaký golfový kočárek je prostorný a skládá se na "deštník"?

Zodpovězené
9. únor 2023

Ahoj,

prosím o radu.

Hledám skladný golfový kočárek do 4 let věku dítěte. Kdyby měl kočárek i rukojeť v celku bylo by to fajn (nemusí být).

Parametry:

  • golfový - skladný na deštník,
  • pro 20kg dítě a více,
  • sklopný pro ležení,
  • cena do 3000 Kč.

Děkuji

Ahoj,

jako první mě hned napadne cenově dostupný kočárek Peg-Pérego Pliko Mini, který má vyšší 22kg nosnost sedadla. Jeho zádová opěrka má dostatečnou výšku 48 cm a stříška zároveň nabízí také prostor nad hlavou pro větší dítě. Sedadlo má možnost sklopení do skoro úplného 165stupňového lehu. Skládá se na deštník.

Dále určitě oblíbené a prostorné golfové kočárky jsou Maclaren Quest a Maclaren Techno XT. Oba jsou lehké a s možností sklopení zádové opěrky do skoro úplného 165stupňového lehu. Mají až 25 kg nosnost prostorných sportovních sedadel s XXL stříškami, které se na těchto typech kočárků nevidí tak často.

Podíváme-li se na kategorii lehkých sportovních a cestovních kočárků, které mají spojenou rukojeť a jejich výhodou je jednoruční ovládání, tak si určitě prohlédni cenově dostupný model Petite&Mars Cross, o kterém jsem napsala krátký podrobný článek.

Podobnými cenově dostupnými modely jsou i Hauck Travel N Care, Zopa Quiq, Chicco Trolley Me nebo Inglesina Quid2.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka