Jaký hluboký kočárek pro třetí miminko do malého města?

Zodpovězené
13. říj 2023

Ahoj,

po dlouhé době čekáme naše třetí mimčo. Z výbavy doma už skoro nic nemáme, proto se na začátek dívám po vajíčku a hlubokém kočárku. Prosím o radu.

Hledám něco lehkého (tedy ne tunový podvozek) s dobrou výbavou. Na začátek ať mám pořešeno co nejvíce přesunů a pohodlné kočárkování. Bydlíme v malém městě (nerovnosti terénu jsou samozřejmostí, i když ne pravidlem). Částka nerozhoduje. Hlavně ať je to top a ať mi usnadní výbava život ve 40tce.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

škoda, že jsi neuvedla podstatné parametry, které jsou pro výběr toho správného kočárku pro Tebe podstatné - výška rodičů, typ kočárku (hluboký, dvojkombi, trojkombi), váhu kočárku (nakládání, vykládání), korýtko versus rovný leh, otočnost sedáku...

Proto Ti sem připínám mou nedávnou odpověď na podobnou otázku. Rozebírám v ní podobněji, které parametry jsou potřebné ke správnému výběru kočárku. Zároveň v ní najdeš některé modely, které by Ti mohly vyhovovat:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka