Jaký jarní fusak do Britax Go Big2?

Zodpovězené
20. bře 2022

Dobrý den,

řeším fusak na jaro a podzim. Kočárek mám Britax Go big2. Na zimu mám klasického retro beránka, ale když je venku 10 nad nulou, je na něj teplo. Fusak chci primárně do sporťáku, ale zároveň, aby se dal zkrátit do hluboké korby na dalšího prcka. Nechci moc drahý, pravděpodobně koupím bazarový. Měl by mít otvory pro 5bodový pás, být nepromokavý a aby neklouzal. Teď mam starý fusak bez protiskluzu a dítě mi v sedu klouže jak po ledu.😀

Na jaké značky a modely se zaměřit?

Předem děkuji za odpověď.

Ahoj,

doporučuji značku Aesthetic, konkrétně přechodový fusak 3v1 softshell/mikroplyš, který je vhodný od narození až do 3 let. Díky odepnutelnému nánožníku se vejde i do hluboké korby či vajíčka. Vrchní materiál je třívrstvý funkční softshell s membránou, odolný proti vodě i větru. Proti sklouzávání má ohrnovací kapuci.

Dále to může být i značka Esito, konkrétně jarní fusak soft Duo Minky, který má zezadu i protisluz a je o trochu delší. Vrchní materiál je též z funkčního softshell s membránou.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie