Jaký je kombinovaný kočárek ABC Design Tereno 4?

Zodpovězené
11. dub 2019

Ahoj,

uvažuji o pořízení tohoto kočárku, bohužel nemám možnost ho vyzkoušet osobně. Jaký je to kočárek? Je opravdu do terénu a odpovídá kvalita ceně? Objednávala bych z eshopu.

Děkuji.

Ahoj!

ABC Design Tereno 4

je dobrý a funkční, i když poměrně těžký a méně skladný kombinovaný kočárek. Já osobně na něm oceňuji dobré manévrování i v terénu (zase po zcela strmých kopcích bych s ním nelezla, ale běžné nerovnosti, vyšlapané cesty apod. určitě dáte), jakož i minimalistický a praktický design. Prostorné sedadlo i vložná korbička jsou podle mě také plusem - i když vkládání korby do sporťáku tu váhu na začátku ještě zvýší. Pokud ale váha není problémem (neplánuješ ho příliš často nakládat a auto máte dost velké), určitě není špatným výběrem.

Jako alternativu k němu, kterou ti já ale doporučuji ještě více, musím zmínit ABC Design Salsa 4.

ABC Design Salsa 4

Je to stylově podobný kočárek, ale podstatně (o cca 4 kg) lehčí, také skladnější, a s korbičkou používající se po odkliknutí sedadla. Má také vylepšené, fakt super citelné odpružení a dost velká kola, takže je vhodný i na horší terén. Kdybys chtěla terénní vlastnosti ještě posílit, můžeš si ho vybrat i ve verzi ABC Design Salsa 4 Air (Diamond Edition) s koly nafukovacími.

ABC Design Salsa 4 Air

Fakt je to za tu cenu velmi povedený model a já osobně bych si vybrala ten. Tu váhu při delším používání opravdu oceníš. A já jsem ani nevěřila, že je fakt tak dobře pružný, dokud jsem ho nezkusila.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.