Jaký je rozdíl mezi kočárky Joolz Hub+ a Joolz Hub?

Zodpovězené
19. únor 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Joolz Hub+ a Joolz Hub.

Jaký je rozdíl mezi těmito dvěma kočárky?

Jaká autosedačka pasuje na tento kočárek?

Děkuji

Ahoj,

Joolz Hub+ je novější model a následovník Joolz Hub. U obou kočárků zůstaly zachovány stejné rozměry i váha, největší rozdíl je tak ve stříšce, kdy prodloužitelný, síťovaný díl má nově možnost zakrytí, což maminky na novém modelu oceňují nejvíce. Dále je to nový design kol, plně otočné a výklopné madlo, lepší zapínání pásů a led světlo u podvozku, pro větší bezpečnost ve zhoršených světelných podmínkách. Změnou prošel i nákupní košík, který je nyní z části ze síťoviny, takže je plně prodyšný.

Díky adaptérům, které jsou kompatibilní na oba modely, připojíš na podvozek kočárku autosedačky značek Maxi Cosi, Cybex Aton, Kiddy a Nuna Pipa.

Já osobně bych šla spíše do nového modelu.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie