Jaký je rozdíl mezi sportovním kočárkem Espiro Sonic Air 2022 a Petite&Mars Street Air?

Zodpovězené
8. kvě 2022

Ahoj,

zvažuji koupi kočárku.

Jaký je rozdíl mezi sportovním kočárkem Espiro Sonic Air 2022 a Petite&Mars Street Air?

Která volba by byla lepší?

Děkuji za včasnou odpověď.

Ahoj,

na podobný dotaz jsem nedávno odpovídala v této otázce z poradny, tak si ji určitě pročti.

Více doporučuji Petite&Mars Street+ Air. Oproti Espiro Sonic Air je prostornější, má větší kola, lepší zpracování i výše nastavitelnou rukojeť.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie