Je Espiro Sonic Air dobrá volba pro moji roční dcerku, která ráda spinká v kočárku?

Zodpovězené
30. dub 2022

Ahoj,

mám vyhlédnutý kočárek Espiro Sonic Air. Trojkombinaci jsem měla Espiro Next Avenue a byla jsem spokojená. Prodala jsem ho z důvodu, že jsem neměla kde skladovat jednotlivé části.

Mám roční dcerku, která se ráda vozí a spinká v kočárku. Bydlíme na vesnici, takže musí zvládnout nějaký terén. Preferuji nafukovací kolečka. Košík moc nevyužívám. Ještě dost cestujeme autem, takže lehčí a skladný.

Je u Espiro Sonic Air část na nožičky velmi krátká?

Odpovídá Espiro Sonic Air mým požadavkům?

Nebo je Petite&Mars Street lepší volba?

Děkuji

Ahoj,

Espiro Sonic Air má zajímavý design a prakticky řešenou centrální brzdu na rukojeti, což někomu může vyhovovat více než nášlapná. Plusem je i o něco málo nižší hmotnost, design a celkově není tak "okoukaný" na ulici. Nevýhodou je neúplný leh, zádovou opěrku nelze sklopit do vodorovné pozice. Co se týče rozměrů, tak jsou o dost menší v porovnání se Street+, ale záleží vždy na velikosti dítěte, někomu to může stačit 🙂.

Petite&Mars Street+ Air patří k velmi oblíbeným kočárků, a to právem. Má o dost větší kola, takže jízdní vlastnostmi budou o něco málo lepší. Větší jsou i rozměry sezení. Pokud jsi vyšší postavy, tak oceníš i výše nastavitelnou rukojeť (až do 108 cm).

Oba kočárky patří k těm cenově levnějším, ale lepší zpracování i celkové snazší ovládání, mi přijde u Street+. Nahrává mu i větší celkové zatížení kočárku, uveze až 25 kg. Hmotnost mají oba víceméně podobnou. Já osobně bych šla do Petite&Mars Street+ Air, každopádně pokud Tě to táhne spíše k Espiro Sonic Air a nevadí Ti jeho zmíněné nedostatky, tak věřím, že budeš spokojená.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie