Jaký je Tvůj pohled na kočárky Bumbleride?

Zodpovězené
29. črc 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárků Bumbleride.

Proč nikdy nedoporučuješ kočárky Bumbleride?

I v poslední otázce byl dotaz ohledně kočárku na běhání a Bumbleride tam nikde nezazněl. Bumbleride je podle mě vysoce kvalitní kočárek, lehký, skladný, nepatří mezi nejdražší, dokonce je eko friendly.

Děkuji

Ahoj,

kočárky značky Bumbleride jsou kvalitní a patří k mým oblíbencům. Jejich hlavní nevýhodou bohužel je jejich nedostupnost na českých e-shopech a u kamenných prodejců. Většina maminek si chce kočárek prohlédnout, osahat a vyzkoušet samotnou jízdu přímo v prodejně.

Otázky v poradně jsou specifické. Například v této:

Maminka hledala kočárek pro větší zářijové miminko. Tady už ale hluboká korba klasických či menších rozměrů není vhodná. Konkrétní model Bumbleride Indie má vnitřní rozměr korby 75 x 30 cm. 4 až 5měsíční dítě je větší, a spolu s fusakem by v ní bylo stísněno. Jinak by ostatním zadaným kritériím vyhovoval.

Podobný model Bumbleride Indie 4 má navíc mezi opěrkou zad a stříškou neuvěřitelný volný prostor. Tento kočárek je vhodný pro letní teplé počasí. Ne do zimy. Hlubokou korbu má stejných rozměrů jako tříkolový Indie.

A v této otázce:

Zase maminka hledá kočárek do 5 000 Kč. Nemohu jí doporučit bazarový model Bumbleride. Protože v bazaru jsou kočárky dražší. Takový Jané se dá pořídit za dobrou cenu.

Pokud bude v poradně otázka s parametry vhodnými pro doporučení kočárků kočárků, určitě je doporučím.

Doufám, že moje odpověď byla dostačující. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka