Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Bumbleride Indie 4 je čtyřkolovou verzí oblíbené tříkolky Indie, dostupný i v dvojmístné verzi. Je to všestranný kočárek do každého terénu, který je přitom v poměru ke své robustnosti nečekaně lehký a po svém složení i dostatečně kompaktní. Čtyři velká nafukovací kola s měkkým odpružením zaručují hladkou jízdu v každé situaci. Odkládací prostor velkého nákupního košíku s kapsou na pumpu doplňují další praktické kapsy po boku sedadla i z jeho zadní strany.

Sedadlo je plně polohovatelné v zádové i nožičkové části. Opěrka nožiček se dá dokonce zvednout a zachytit na bocích, čímž se vytvoří prostředí imitující ochranu jako u hluboké vaničky. Pro pohodlí děťátka je sedadlo kvalitně polstrováno a nabízí několik možností odvětrávání. Novorozence můžeš převážet i v plnohodnotné hluboké vaničce, ke které připojíš stříšku ze sportovní části, nebo v autosedačce nasaditelné pomocí univerzálního adaptéru s popruhy.

Textilie sedadla jsou vyrobeny z 50 % ze zrecyklovaných materiálů a z 50 % z bambusových vláken, díky čemuž mají výborné termoregulační vlastnosti a zároveň méně zatěžují životní prostředí. Ve výbavě má ​​Indie 4 pouze pumpu na kola, veškeré příslušenství včetně pláštěnky, organizéru pro dítě Snack Pack nebo pro rodiče Parent Pack, tašky na přenos, fusaku či přídavného stupátka pro sourozence je třeba si dokoupit zvlášť.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
10,9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
109 × 62 × 79
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
74 × 62 × 38
Původ značky
USA
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
24,9
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 48
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.