Jaký kočárek pro dvojčata? Snadno ovladatelný do města i terénu.

Zodpovězené
6. zář 2019

Ahoj,

jsem prvorodička, čekám dvojčátka a naprosto tápu ve výběru kočárku.

Mohla bys mi poradit, který kočárek je podle Tebe pro dvojčata nejlepší?

Zvažovala jsem Bugaboo Donkey twin, ale nejsem si jistá korýtkovým sezením ve sporťáku…Chtěla bych kočárek snadno ovladatelný, do města i do lehkého terénu. Na ceně nezáleží.

Díky,
Světlana

Ahoj!

Bugaboo Donkey

Bugaboo Donkey 2

v Twin verzi je jednoznačně jednou z nejlepších voleb pro dvojčata, jakou můžeš udělat. Jedním z mála mínusů je jeho velikost po složení - ale pokud ho složíš do kufru relativně ok, není zde o čem přemýšlet. Taky je potřeba brát do úvahy, že dvojkočárky celkově nejsou z těch nejmenších, co se skladnosti týče... Každopádně, Donkey - kvalitní, krásný, praktický, s dobrým ovládáním a ještě i jednoduše prodejný (neztrácí tak na hodnotě, protože se jedná o skvělý kočárek). Korýtkové sezení..., pro menší děti okolo půl roku je ve skutečnosti často spíše výhodou - je ergonomické, nekloužou tam tak - a také z mé zkušenosti, pokud se jím ty nestresuješ, ani děťátko nebude.

Pokud je to ale opravdu proti tvému ​​přesvědčení, dalším vynikajícím kočárkem je Mountain Buggy Duet V3.

Mountain Buggy Duet V3

Opravdu úzký, s možností korbiček, co dokážeš předělat na dočasná protisměrná sedadla, a s klasickými (neotočnými) full-size sedáky s dlouhými opěrkami. Zajímavá volba i do terénu.

Kromě něj je podobným typem, dokonce taky s 2v1 korbami, co použiješ obousměrně i ve větším, například TFK Twinner Lite (a jiné, i když těžší dvojmístní modely značky TFK.

TFK Twinner Lite

Pokud by si zase bazírovala spíše na městském použití a proto i co nejnižší váze, možná i Valco Snap Ultra Duo by byl zajímavým řešením - ale mezi "nejlepší dvojkočárky" bych ho nezařadila. Spíše je šikovným, méně náročným městským řešením.

Valco Baby Snap Ultra Duo

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.