Jaký kočárek s velkým úložný prostorem na příležitostné vození?

Zodpovězené
13. črc 2022

Dobrý den,

přemýšlím nad koupí kočárku na cesty (výlety,nákupy, dovolené po ČR - ne letadlo). Doma mám britax go big2. Dcera má 14 měsíců. Kočárek by měl mít v prvé řadě opravdu velký koš (aby pobral batoh, hračky na písek, odrážedlo enduro,atd), dlouhou stříšku s větráním, polohování nožiček.

Hledám lehký, skladný, prostě doplnění k Britaxu. Chci, aby zvládl trosku terén, se kterým se můžeme potkat hlavně na dovolené (tráva, městské kostky, ne úplně rovný chodník). Potřebuji, aby se k němu dal přidělat skejt, případně, aby v nouzi odvezl obě děti (14mesicu a 3,5 roku).
Jelikož ani jedno děcko není kočárkové, nechci příliš investovat. Bud něco kvalitnějšího z bazaru, nebo nové levnější. Dcera kočárku moc nedá, takže bude sloužit spíše jako odkladiště věci a na příležitostné vození, když bude nutný rychlejší přesun.

Co byste doporučila?

Předem dekuji

Ahoj,

napadl mě hned Babystyle Oyster Zero, který má jedno z nejširších sezení na trhu. Je lehký (7,9 kg), skladný a zvládne i lehčí terén díky odpruženým kolům. Samozřejmostí je i polohování nohou a zádové opěrky do pozice lehu, prodloužená stříška se slunečním kšiltem a dostupná cena na bazaru.

Dále to může být i bazarový Britax B-Motion 4 Plus.

Nebo i Joie Mytrax Flex Signature, který má extra prostorný košík, ale s horším přístupem. Nevýhodou u obou modelů je jejich vyšší hmotnost, jedná se ale o velmi prostorné kočárky, které bez problému uvezou i dvě děti.

Doporučuji zakoupit popruh, díky kterému se odrážedlo uchytí na rukojeť kočárku. Je to praktické a nebude Ti zabírat zbytečně místo v nákupním košíku.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie