Jaký lehký kočárek do 12 500 Kč je vhodný pro červnové dítě?

Zodpovězené
4. bře 2022

Ahoj,

hledám dobrý kočárek pro červnové miminko.

Požadavky:

  • víceméně městský terén,
  • lehký, protože ho budu skládat do auta,
  • nevrzající,
  • dvojkombinace kompatibilní s vajíčkem Cybex,
  • do 10 000 - 12 500 Kč,
  • líbí se mi oválné hluboké korby – například Junama.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji za odpověď.

Ahoj,

oválné hluboké korby mají spíše polské kočárky, které jsou ale poměrně těžké (většinou mají kolem 14-15 kg), na každodenní skládání do auta tedy nic moc. Mezi ty lehčí patří například Bebetto Luca, má 13,5 kg. Díky odpružení a nafukovacím kolům zvládne i terén, jízda s ním je lehká a celkově je dobře manipulovatelný.

Pokud bys netrvala na oválnějším vzhledu hluboké korby, tak s hezkým designem je například i model Zopa Move, který má 10 kg hmotnost. Dále má jednoduché složení, super skladnost, nastavitelnou rukojeť, prodlužovací stříšku a velký nákupní košík. Kola má gumová s odpružením, které je spíše mírné, ale do města bude plně dostačující.

Mezi lehčí kočárky patří i Espiro Only, který má 11 kg a najdeš u něj též nafukovací kola s dobrým odpružením.

Dále se podívej i na Joie Versatrax, zda Tě nezaujme.

Všechny kočárky jsou kompatibilní s vajíčkem značky Cybex. Já osobně bych šla do Zopa Move nebo Espiro Only, a to z důvodu nízké hmotnosti a povedeného designu.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie