Jaký levnější hluboký kočárek doporučuješ na vesnici?

Zodpovězené
2. led 2023

Ahoj,

potřebovala bych poradit při výběru levnějšího kočárku na vesnici. Občas jej využijeme na polní/lesní rozbité cesty. Využívat budu hlavně hlubokou část, sportovní do terénu už mám.

Přemýšlím nad bazarovými Moon Cool, Roan Coss, Babystyle Oyster 2, Jane Muum V2, Concord Wanderer nebo Britax Go Big.

Který by byl podle Tebe nejlepší volba?

I vzhledem ke skladnosti, aby se mi vešel do menšího auta.

Děkuji

Ahoj,

na polní a lesní cesty se nejlépe hodí kočárky, které jsou vhodné i na vesnici. A to jsou Britax Go Big, Britax Go Big2 a Concord Wanderer.

  • Nejskladnějším do kufru menšího auta z nich je Wanderer. Po složení má 69 x 50 x 39 cm.
  • Hlubokou korbu má zase největší Go Big o rozměrech 76 x 32 cm.

Takže si vyber mezi těmito dvěma modely. Pokud máš opravdu malý kufr auta, tak Britax se Ti do něj nevejde.

Případně si také prohlédni podobné kočárky: Jané Crosswalk R, Jané Kawai nebo Concord Camino, který je novějším modelem Wandereru.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka