Jaký malý městský kočárek doporučuješ?

Zodpovězené
17. bře 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek do města pro 9měsíční dítě. Chtěla bych, aby měl dlouhou stříšku, 5bodové zapínání, byl lehký (do 8 – 9 kg), skladný, nejlépe i krátký (výtah má na délku 100 cm). A takový, aby se tam vešel případně i s taškou. Košík nepotřebuji velký. Ideální by bylo, kdyby se dal dát i do úplného lehu. Cenovou představu nemám. Pokud by se něco našlo do 7 500 Kč, potěšilo by to.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

koukni na tuto otázku z poradny, kde jsem odpovídala na podobný dotaz, zda Tě nějaký kočárek nezaujme. 🙂

Určitě doporučuji Easywalker Jackey, na délku by měl mít 80 cm. Kromě toho má automatické skládání do velmi kompaktních rozměrů, možnost úplného lehu i polohování nohou.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie