Jaký skejt pasuje ke kočárku Adamex Vicco?

Zodpovězené
20. zář 2022

Ahoj,

hledám sourozenecký skejt ke kočárku Adamex Vicco.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

dle návodu ke kočárku Adamex Vicco, lze připojit sourozenecký skejt tzv. Buggy Board.

Osobně většinou doporučuji univerzální skejty Zopa Segboard nebo Lascal Buggy Board, které mají nastavitelná "ramena" do různých úhlů a délky. K oběma můžeš dokoupit i sedátko (u Lascal jen u většího modelu maxi). Takto si může dítě odpočinout i vsedě.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka