Adamex Vicco

Výroba ukončena

Popis kočárku

Adamex Vicco je oblíbený kombinovaný kočárek s konstrukcí s dvojnásobným zadním odpružením a nízkoprofilovými koly. Pneumatiky plněné gelem přinášejí kromě vlastností blízkých nafukovacím kolům i výhodu jejich bezúdržbovosti bez hrozby defektu. Stříška hluboké i sportovní části vyniká prodlouženým dvojitým výklopným kšiltem i kvalitním odvětráváním. Korba je dodávána s nánožníkem, který můžeš kompletně zvednout až ke stříšce pro ochranu větrem. Nánožník má zároveň vlastní náhledové okénko, takže na dítě uvidíš i v případě, že je korba kompletně zakrytá. Matraci je možné pro starší miminko i napolohovat. Plně polohovatelné je i otočné sportovní sedadlo. Volitelnou autosedačkou je možné Vicco doplnit o cestovní systém. Ke kočárku patří i základní příslušenství včetně přebalovací tašky využitelné i jako batoh.

Vicco vyšel i ve variantě Carmel&Grey v prémiovém provedení se vzorovanými strukturovanými textíliemi a prvky koženky, či ve variantě Deluxe Carbon v prémiovém koženkovém provedení potahů nástaveb, doplněným černým karbonovým vzorem na spodní části hluboké korby

Parametry

Značka
Adamex
Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
14,3
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
124 × 60 × 106
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
98 × 61 × 40
Původ značky
Polsko
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 24
Zádová opěrka jde polohovat do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všechny parametry

Hodnocení maminek

kristynajuhova  17. kvě 2022
Fajn kočárek
Fajn kočárek, po nějaké době vrže
adelitaaa  24. čer 2021
Les a terén zvládal skvěle, hluboká korba je prostorná, kočárek má bohaté příslušenství. Jako nevýhody spatřuji neskladnost.
Spousta věcí byla už zmíněna, já s ním běžně jezdila po polňačkách a v lese a terén mi zvládal skvěle, hluboká korba prostorná, bohaté příslušenství. Jako nevýhody spatřuji neskladnost, do Škody Rapid jsem ho s hlubokou korbou prostě nedala, špatný přístup ke spodnímu koši, cestování vlakem je tragédie, skoro se nedá nastoupit a vystoupit a do uličky se nevleze. Sporťák je malý a dcera mi z popruhů vylézala + padala střecha. Polohování zádové opěrky šlo velmi špatně a jen bez dítěte. Co mi přišlo úplně pekelné, je výměna vložky ve sporťáku nebo vložení fusaku, složitě se musí vyndávat z konstrukce pásy a zase je tam zastrčit, práce na 10-15 minut s nervama.
4 5
Čti celé...

Další kočárky Adamex