Jaký skladný a obousměrný kočárek na každodenní jízdu v autě?

Zodpovězené
24. lis 2022

Dobrý den,

sháním kočárek, který:

  • je lehký a skladný pro každodenní jízdu v autě,
  • terén bude převážně městský, nicméně budu ráda za větší kolečka - rozbité chodníky, v zimě sníh,
  • aby dítě mohlo být i v protisměru,
  • co největší úložný koš,
  • aktuálně bude pro 15měsíční dítě, časem budu ráda kdyby posloužil i malému miminku.

Předem děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem nedávno odpověděla, tak Ti ji sem připínám pro inspiraci:

Všechny kočárky, které v ní zmiňuji, se pro Tebe skvěle hodí.

Doplním ještě neotočný model Easywalker Jackey XL, který je určen pro vyšší rodiče. Je to cestovní a zároveň městský kočárek, který má větší pěnová kola s dvojitým odpružením, která si hravě poradí i se sněhem. O jeho menším bratrovi pro středně vysoké rodiče jsem napsala podrobnou recenzi. Výška jeho zádové opěrky je cca 50 cm. Má výše položenou stříšku, která nabízí dostatečný prostor nad hlavou i většímu dítěti.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka