Jaký skladný sportovní kočárek pro vysoké dítě, lze dát do úplného lehu?

Zodpovězené
21. kvě 2022

Dobrý den,

vím, že o sportovních kočárcích je zde toho dost, ale chci se poradit. Syn bude mít 2 roky, je vysoký a nosí velikost 104. Vypadá spíše na 3 roky 😀
Hledám skladný kočárek na cesty, který lze dát do úplného lehu.

Zvažuji Joolz Aer, Easywalker Jackey, případně Cybex Eezy S2. Jednou jsme už měli i Bugaboo Bee 3 a chtěla jsem ho koupit zpátky, ale je jen do 15 kg. My chceme do 22 kg. Nechám si poradit i jiné značky a typy, které by nám také velikostně vyhovovaly.

Jaká jsou Tvá doporučení na kočárek, do kterého se synek vejde?

Děkuji

Ahoj,

Bugaboo Bee 3 je do 17 kg, nicméně uveze více, sama ho mám doma a občas se svezl i starší syn, který měl v tu dobu 20 kg 🙂.

Pokud chceš úplný leh, tak bych Joolz Aer vyloučila z výběru. Zádovou opěrku lze sklopit jen do takového pololehu, ale většině starších dětí tato poloha při spánku nevadí.

Cybex Eezy S+² vše splňuje, ale není úplně vhodný pro větší děti, kvůli kratší zádové opěrce. Je možné, že bys ho brzy měnila za jiný.

Z Tvého výběru bych tedy nejvíce doporučovala Easywalker Jackey, který je určitě velmi dobrou volbou a splňuje všechny Tvé požadavky.

Dále doporučuji i Babystyle Oyster Zero nebo jeho novější model Babystyle Oyster Zero Gravity. Patří k těm velmi prostorným kočárkům, které jsou zároveň skladné a lehké.

Může to být i Baby Jogger City Mini2 4 nebo Mamas&Papas Armadillo. Oba mají už skoro 9 kg, ale nabídnou dlouhou ložnou plochu.

A pokud bys chtěla ještě něco více kompaktního, tak doporučuji Baby Jogger City Mini Zip. Potěší velmi lehkou hmotností (cca 7 kg), skladností a má dostatečně dlouhou ložnou plochu na svůj typ.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie