Jaký sportovní kočárek, aby byl otočný a zvládl i terén?

Zodpovězené
12. kvě 2022

Dobrý den,

chtěla bych koupit nový sportovní kočárek. Jelikož naše cesty vedou často přes louku, kde je terén nerovný, občas v lese, kde je sem tam nějaký kořen či kámen, potřebovala bych kočárek, který by to zvládl. Protože je malé teprve 8 měsíců, potřebuju s ní mít kontakt tzn. po i proti směru jízdy. A zase se nechci úplně drahý kočárek (5-10tis). A jelikož je malá trošku cvalík tak nosnost min. 20 kg
Koukala jsem na kočárek moon resea sport, zopa move nebo joie versatrax. Byla bych ráda kdybyste mi napsala, zda je některý z těchto kočárků vhodný, popřípadě dala tipy na nějaké další kočárky.

Děkuji

Ahoj,

velmi dobrá volba kočárků! 🙂 Já osobně bych se rozhodovala mezi Moon Resea Sport a Joie Versatrax. Kočárky značky Zopa patří spíše k těm méně prostorným a byl by vám brzo malý. Co se týče jízdních vlastností, tak se jedná o městské modely, ale lehký terén zvládnou oba. O trochu více se přikláním k Moon Resea Sport, a to z důvodu nižší hmotnosti a kompaktnější velikosti po složení.

Dále mě napadá i bazarový Valco Baby Snap Ultra Sport nebo Valco Baby Snap Ultra Trend, ke kterému se dají dokoupit nafukovací kola, která jsou do terénu nejlepší. Patří k nejlehčím otočným kočárkům a je též dostatečně prostorný.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie