Jaký sportovní kočárek má velký nákupní košík a je vhodný pro 187 cm vysokou ženu?

Zodpovězené
23. dub 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro 187 cm vysokou ženu. Kočárek nemusí být otočný v obou směrech, musí mít větší nákupní košík a ideálně bezúdržbová kola. Rozpočet je omezený.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

škoda, že nepíšeš, jaký máš maximální cenový limit.

Z bazarových kočárků doporučuji jednoznačně Britax B-Motion 4 Plus, který se dá se sehnat za velmi dobrou cenu. Samozřejmostí jsou bezúdržbová gumová kola, nastavitelná rukojeť až do výšky 112 cm, prodloužená stříška a prostorný nákupní košík. Zaujme Tě určitě i jeho extra prostorné sezení s polohování nohou, díky tomu je kočárek vhodný i pro větší dítě. Nevýhodou je vyšší hmotnost (11,5 kg), ale skládá se snadno a i celkové ovládání a manipulace s ním je lehká.

Pokud bys chtěla nový kočárek, tak mě napadá cenově výhodný Petite&Mars Street+ RWS. Oproti Britax je lehčí a o něco méně prostorný. Kola má též bezúdržbová, gumová a rukojeť nastavíš do výšky 108 cm.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie