Jaký sportovní kočárek pro 6 měsíční dítě?

Zodpovězené
13. kvě 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který zvládne i horší cesty, mírný terén, otočný i proti směru jízdy. Musí být vhodný pro 6 měsíční dítě, 65 cm, 7 kg a aby pasoval i do letadla.

Máme Easywalker Harvey2, ale jsme na vážkách, jestli nekoupit nekorýtkový, dokud nesedí. Nemáme zájem o golfáč.

Který kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

mezi kompaktní, cestovní a otočné kočárky patří například Cybex Eezy S-Twist+², ale nevýhodou je užší sezení, takže je vhodný spíše pro menší děti.

Podobným typem je například Cybex Mios 3, Cybex Melio, Easywalker Charley nebo Hauck Colibri.

Mezi lehčí otočné kočárky, které projedou i lehčí nerovný terén, patří Moon Resea Sport, Joie Versatrax nebo Cybex Balios S Lux.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie