Jaký sportovní kočárek pro dlouhého syna?

Zodpovězené
15. črc 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro 16měsíčního syna, který má 85 cm.

Požadavky:

  • odpružený nebo vhodný na špatný vesnický terén,
  • měl dlouhou stříšku,
  • aby vysoký manžel do něj nezakopával,
  • rukojeť se dala výškově nastavit,
  • dlouhá plocha,
  • aby vydržel do konce kočárkovacího období.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Baby Jogger City Mini GT2, který patří k těm nejprostornějším kočárkům na trhu. Má dlouhou jak ložnou plochu, tak i výše položenou stříšku, pohodlně tak odvozí i starší dítě. Sama ho mám doma a nedám na něj dopustit 🙂. Lehce se ovládá i skládá jednou rukou a ačkoliv má menší kola, která jsou zároveň bezúdržbová (gumová plněná pěnou), tak projede i terénem. Rukojeť má výškově nastavitelnou, takže si ho přizpůsobíš pohodlnému ovládání.

Pokud Tě zaujal, tak koukni na naši video recenzi:

Dále to může být Coletto Joggy 2018, který má fajn odpružení a nafukovací kola, takže projede lehce i většími nerovnostmi.

Podobným typem je pak Petite&Mars Street+ ve verzi Air, tedy s nafukovacími koly.

A jako poslední zmíním Joie Mytrax, který má zadní kola nafukovací a přední gumová s pěnovou výplní.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie