Jaký zimní fusak do Thule Urban Glide 2?

Zodpovězené
25. pro 2021

Zdravím,

jaký by byl ideální fusak na tuto zimu do sporťáku Thule Urban Glide 2?

Máme teď 6 měsíců a do sporťáku půjdeme někdy během ledna.

Děkuji za radu.

Ahoj,

nepíšeš jaký máš cenový limit, ani jaký styl fusaků se Ti líbí - zda jednoduché/jednobarevné, nebo naopak veselé s motivy. Vypíšu Ti tedy více tipů a věřím, že se Ti s nějakým trefím do vkusu! 🙂

Důležité je se zaměřit na rozměry, aby Ti fusak vydržel co nejdéle a pro dítě byl pohodlný. Ideální je takový, co má na délku minimálně 105 cm a šířku kolem 50 cm. Kočárek Thule Urban Glide 2 je dostatečně prostorný, takže do něj pasují skoro všechny fusaky (důležité je, aby měly otvory pro bezpečnostní pás). Fajn vychytávka je i protiskluzová úprava na druhé straně fusaku, díky ní Ti nebude sklouzávat dolů.

Thule Urban Glide 2

Pokud vezmeme cenovou hladinu 1000 - 2000 Kč, tak koukni na tento článek o fusacích do 2 tis., kde pár mých tipů najdeš.

Z uvedeného článku doporučuji například fusak Cottonmoose Combi Yukon 3v1.
Jedná se o prodloužitelný fusak, takže ho využiješ i do korby, než přejdeš na sporťák. Na výběr je 7 barevných variant - bílá, šedá, růžová, zelená, modrá, hnědá a černá. Kromě toho se k fusaku dají dokoupit rukavice nebo rukávník ve stejném designu.
Co se týká rozměrů - na délku má 115cm (zkrácená verze 87cm) a na šířku 47 cm.

Fusak Cottonmoose Combi Yukon 3v1

  1 zkušenost

Fusak Cottonmoose Combi Yukon 3v1 v oblíbeném skandinávském stylu, roste spolu s vaším dítětem. Díky odepínací spodní části poroste s vaším dítětem od narození až do cca 4let. Fusak tak využijete v autosedačce, hluboké korbičce, i ve sportovním kočárku.

Nebo fusak Petite & Mars Jibot 3v1, který je též rostoucí a má sportovnější vzhled, takže do TUG2 padne jako ulitý! 🙂 Na výběr jsou 4 barevné varianty - světle šedá, tmavě šedá, černá a růžová. Rozměry má 110cm na délku a 48cm na šířku.

Fusak Petite & Mars Jibot 3v1

Fusak Petite & Mars Jibot 3v1 je rostoucí hřejivý fusak. Díky odepínací spodní části poroste s vaším dítětem od narození až do cca 4let. Využijete ho tak v autosedačce, hluboké korbičce, i ve sportovním kočárku.

Z těch dražší mám dva favority - prvním je Elodie Details. U maminek je velice oblíbeným a je to asi nejčastěji kupovaný fusak 🙂. Rozměry má 115 cm na délku a 53 cm na šířku, takže se do něj pohodlně vejde i větší dítě.

Fusak Elodie Details

Fusak Elodie Details je na trhu už více jak 10 let. Výsledkem této doby je odolný a špičkový produkt, který vítězí v mnoha testech. Dítěti zabezpečí pohodlí a teplo i ve velmi chladných zimních dnech. Rodiče naopak potěší svým krásným vzhledem a originálním designem, který z něho dělá opravdu exkluzivní fusak.

Další je Leokid Classic. Má úžasné, propracovné motivy. Rozměry má také dostačující - 105 cm na délku a 50 cm na šířku.

Fusak Leokid Classic

Fusak Leokid Classic se pyšní propracovaným designem s dětskými, veselými motivy. Je určen pro děti od narození až do 3–4 let. Kvalitní materiály a podšívka z hřejivého microfleecu zajistí dětem příjemné teplo i při velmi nízkých teplotách. Zároveň ochrání před větrem, deštěm a sněhem.

Nebo jeho prodloužitelná verze Leokid Transformer, který též splňuje uvedené rozměry.

Fusak Leokid Transformer

Fusak Leokid Transformer se pyšní propracovaným designem s dětskými, veselými motivy. Díky odepínací spodní části, poroste s vaším dítětem od narození až do cca 4let. Fusak tak využijete v autosedačce, hluboké korbičce, i ve sportovním kočárku.
Kvalitní materiály a podšívka z hřejivého microfleecu zajistí dětem příjemné teplo i při velmi nízkých teplotách. Zároveň ochrání větrem, deštěm a sněhem.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie